Kominki Volkor

Oliwia 18kW Prawy BS bez dolotu

Oliwia 18kW Prawy BS bez dolotu

Dostępność: dostępny

Cena: 4 000 zł


 Wkład kominkowy Oliwia 18kW Prawy BS

 

     Firma Kratki.pl to od wielu lat niekwestionowany lider, oferujący zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne kominki oraz akcesoria. Wkład kominkowy Oliwia 18KW prawy BS to tradycyjny rodzaj kominka, który oferuje w opcji dolot powietrza - koszt to 183zł brutto. Jest to wkład przeznaczony do kominków narożnych, wyposażony w prawostronny system otwierania drzwiczek. Kominek Oliwia 18KW prawy został wyprodukowany z wysoce zaawansowanych technologicznie materiałów, jak żaroodporna szyba, która wytrzymuje temperaturę nawet 800 C.

     W tego rodzaju kominku nie został zastosowany szpros, czyli listewy łączące szyby. Dzięki temu kominek prezentuje się dużo bardziej efektownie, a płomień jest pięknie widoczny z każdej strony. Oferowany przez nas wkład pozwala także na różne możliwości regulacji, np. dopływu powietrza czy też ciągu komina (dzięki wbudowanemu szybrowi). Nasz wkład kominkowy posiada optymalnej wielkości szyby, dzięki czemu rozmiar wkładu w jak największym stopniu umożliwia oddawanie ciepła do pomieszczenia.


 

Najważniejsze informacje:

ogień Model Oliwia 18kw prawy

ogień Moc maksymalna 23kW

ogień Moc nominalna 18kw

ogień Szerokość czopucha 200mm

ogień Sprawność cieplna 79%

ogień Emicja CO 0,15%

ogień Emisja pyłków 31

ogień Temperatura spalin 383*C

ogień Maksymalna szerokość polan 50cm

ogień Materiał żeliwo szare klasy 200

ogień Masa 160kg

ogień Rodzaj paliwa drzewo liściaste, dopuszczalny brykiet węgla brunatnego

 

Zadzwoń do nas!

 

Wkład kominkowy można również zakupić z opcją montażu 15% taniej!


W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wszystkie elementy potrzebne do zamontowania wkładu kominkowego Oliwia 18kW Prawy BS.