Kominki Volkor

Hajduk Volcano 3PLh

Dostępność: dostępny

13 518 zł
Promocja! -9%
Cena: 12 301 zł


 Wkład kominkowy Hajduk Volcano 3PLh

 

     Wkład kominkowy Hajduk Volcano 3PLh jest nowością w naszej ofercie. Jest to wkład, w którym nie zastosowaliśmy technologii automatycznego szybra, dzięki czemu istnieje możliwość samodzielnej, dostosowanej do własnych potrzeb regulacji ciągu komina. Hajduk Volcano 3PLh to nowoczesny produkt, dzięki któremu możemy poczuć ciepło w naszym domu bez narażenia naszego budżetu na niepotrzebne koszty- wszytko dzięki oszczędnemu mechanizmowi zużycia paliwa, przy jednoczesnym, bardzo efektywnym sposobie oddawania ciepła. Duże szyby i przestronność samego wkładu Volcano 3PLh zapewniają nie tylko elegancki, estetyczny wygląd, ale także lepsze metody oddawania energii.

     W tym kominku zastosowane są tzw. bezramowe drzwi, dzięki czemu posiada on jeszcze wyższe walory wizualne. Ponadto, drzwi te podnoszą się do góry, przez co komfort użytkowania tego wkładu jest jeszcze lepszy. Wkład ten to z pewnością nie tylko wysoce specjalistyczny, ale też niezwykle przyjazny i wygodny w użytkowaniu produkt.

 

Najważniejsze informacje:

ogień Model Hajduk Volcano 3PLh

ogień Moc nominalna 14kw

ogień Szerokość czopucha 200mm

ogień Sprawność cieplna 84%

ogień Emicja CO 0,08%

ogień Średnica doprowadzenia powietrza fi150mm

ogień Maksymalna szerokość polan 50cm

ogień Masa 270kg

ogień Rodzaj paliwa drzewo liściaste

 

Zadzwoń do nas!

 

Wkład kominkowy można również zakupić z opcją montażu 15% taniej!


W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wszystkie elementy potrzebne do zamontowania wkładu kominkowego Volcano 3PLh.