Kominki Volkor

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych realizacji.


Aby zobaczyć nasze inspiracje

KLIKNIJ TUTAJ !

 

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży kominków, wkładów kominkowych oraz pieców i akcesoriów z branży kominkowej. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno kominki nowoczesne, tradycyjne jak i o rustykalnym designie.Obudowa kominkowa nowoczesna.
Kominki te nadają niepowtarzalny charakter każdemu wnętrzu, zarówno nowoczesnym jak i tradycyjnym. Tradycyjne kominki sprawiają, że dom staje się ciepły i przytulny – wręcz idealny na długie jesienne wieczory przy kominku. W nowoczesnych wnętrzach, gdzie często przeważa metal, chrom i powierzchnie z połyskiem wnosi atmosferę przytulności i przywołuje na myśl dobre wspomnienia z dzieciństwa. Jest piękną ozdobą i funkcjonalnym rozwiązaniem, które wpływa na zwiększenie się domowego budżetu. Kominki budujemy w miastach Rybnik, Żory, Gliwice itp.


Niezaprzeczalne walory estetyczne, oszczędność i miłe wspomnienia to tylko kilka z głównych zalet posiadania kominka w swoim domu. W obudowach kominkowych zostały zastosowane wkłady firm: Kratki.pl, Arysto, Bef Home, Spartherm, Lechma i innych.


Zapraszamy Państwa do naszej galerii realizacji. Gwarantujemy, że Wasz pogląd na temat kominków w domu na pewno się zmieni!